DEZINFEKCINĖ ĮRANGA

 

Transporto dezinfekavimo sistema yra sukurta greitai ir efetyviai dezinfekuoti transport priemones, kurios turi patekti į apsaugotą teritoriją, arba atvyksta iš užterštų vietų.

Dezinfekavimo procesas: transporto  priemonei privažiavus prie dezinfekavimo sistemos, sureaguoja infraraudonosios šviesos davikliai ir automatiškai yra įjungiamas purškimas, kurio metu dezinfekuojama pravažiuojanti transport priemonė.

Transporto priemonių dezinfekcinė sistema  yra  sujungta su  aukšto  slėgio įrenginiu, dėl  to   yra išpurškiamas mažesnis kiekis definfekcinio skysčio, procesas atliekamas greičiau, o dezinfekavimas išlieka efektyvus.

Tiek purškimo kampas, tiek pačios sistemos plotis yra reguliuojami, dėl to visa transporto priemonė yra kruopščiai dezinfekuojama.

Dezinfekavimo sistemoje yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos, kaip nerūdijantis plienas, iš kurio pastatomas rėmas, vamzdynas ir valdymo blokas.  Visi sandarikliai, chemijos sandarikliai yra gaminami  antikorozinių medžiagų.

Transporto priemonių dezinfekcinė sistemos kontrolė: gali būti naudojamas rankinis arba automatinis purškimo režimas.

Galima nustatyti bet kokį reikiamą dežinfekavimo laiką.

Pagal kliento pageidavimus galima pasirinkti : skirtingą sistemos aukštį, plotį, , purkštukų skaičių, purškimo kryptį, srauto greitį, purškimo  program  kiekį ir kita specifikaciją. Dėl papildomų reikalavimų kreipkitės į Vilniaus vadybininkus.
naudojimo sritys:

Transporto dezinfekavimo sistema  yra plačiai naudojama ūkiuose,  kiaulidėse, karvidėse, galvijų laikymo vietose, paukštynuose, muitinės sienose, transporto centruose, oro uostuose ir t.t.


Prekių palyginimas (0)


Ozono generatorius

Ozono generatorius

Ozonas generatorius yra  aplinkai nekenksminga valymo technologija, kurios veikimas yra  p..

1,478.00€

Veido respiratorius FFP2

Veido respiratorius FFP2

Apsauginė veido kaukė/respiratorius FFP2.  Techninės savybės:   4-sluoksnių. ..

0.99€

Vienkartinės juodos veido kaukės

Vienkartinės juodos veido kaukės

Juoda vienkartinė veido kaukė, dėžutėje 50vnt. Keturių neaustinės medžiagos sluoksnių. Gerai..

4.29€

Vienkartinės veido kaukės 50vnt
-50 %

Vienkartinės veido kaukės 50vnt

Vienkartinė apsauginė veido kaukė. Pakuotėje 50vnt. ..

2.40€ 4.84€

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)