Privalumai:

  • Efektyvu –šis įrenginys grindų valymą, apsauginės plėvelės nuėmimą, poliravimą ir renovaciją perkelia į visai kitą, aukštesnį, lygį. Akimi matomą efektyvumą lemia 2 800 per minutę judėjimo greitis ir galimas maksimalus padų prispaudimas 140 kg. Taip pat padai yra kvadratiniai, kas eliminuoja rankinį darbą ir be jokio vargo leidžia išvalyti visus kampus ar sunkiai prieinamas vietas.
  • Ergonomiška – darbas su šiuo įrenginiu yra kur kas paprastesnis ir lengvesnis nei su įprastais valymo įrenginiais. Valdymo metu galima be didelių pastangų keisti valymo krypti beveik nejaučiant jokio pasipriešinimo. Reguliuojama rankena leis pasirinkti norimą ir patogų aukštį.
  • Ilgas tarnavimo laikas – gamybos metu buvo pasirinktos tik pačios kokybiškiausios medžiagos. Korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, kas garantuoja atsparumą smūgiams, ilgaamžiškumą, gumos aukščiausios kokybės ir visa tai nuolatos prižiūrima mūsų specialistų, užtikrinant „Olandišką kokybę“.
  • Universalumas – dažniausiai be papildomų cheminių priemonių galima atlikti visus reikalingus darbus: valymą, apsauginės plėvelės nuėmimą, poliravimą, atnaujinimą, dangos paruošimą impregnavimui arba kitiems darbams, likučių esančių ant dangos pašalinimą (dažai, klijai).
  • Greitis – atliekant darbus su šią įranga valymo trukmė, lyginant su įprastai naudojamais prietaisais, sutrumpėja kelis kartus, o rezultatas pasiekiamas netgi geresnis. Ir visa tai dėka didelio vibravimo greičio vienam grindų centimetrui. Taip pat iki minimumo sumažintas kitų paviršių taškymas, ko neišvengsi su vienadiske šveitimo mašina.

            Techninė informacija:

Įrenginio pavadinimas "30-20"
Prekės kodas 100006
Svoris 40-112 kg
Triukšmas 64 dB
Kabelio ilgis 25 m
Įtampa 230 V
kW 1.1
hZ 50
Apsaugos klasė IPX54
Darbinis paviršius 30x20

           

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

"30-20"

  • Prekės kodas: 100006
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 1,331.00€


Susijusios prekės

"Deimantinis" padas

"Deimantinis" padas

“Deimantinis” padas yra skirtas nuimti polimero bei vaško sluoksnius vien tik su ..

115.00€

"Deimantinis" padas

"Deimantinis" padas

Skirtas paskutiniam renovacijos žingsniui ar kasdieniai grindų priežiūrai. Kai yra naudojamas kasdie..

99.00€

“Esktremalus” padas

“Esktremalus” padas

“Esktremalus” padas yra pagamintas atlikti sunkiausius valymo bei paruošimo darbu..

62.50€

Žymos: excentr,