Ozonas generatorius yra  aplinkai nekenksminga valymo technologija, kurios veikimas yra  pagrįstas ozono dujomis. Ozonas yra galingas oksidatorius, kuris efektyviai išvalo patalpas nuo įvairių bakterijų, mikroorganzimų ar žmogaus sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų. Ozonas yra aktyvios nestabilios dujos, kurios reaguoja su aplinkoje esančiomis dalelėmis ir vėl virsta stabiliais deguonies atomais. 

Ozonatoriai iš atmosferoje esančio deguonies pagamina ozoną, kuris kontakto su mikroorganizmais ar cheminėmis medžiagomis metu vėl yra  paverčiamas paprastu deguonimi.  Laisvieji deguonies atomai arba kitaip- radikalai yra labai aktyvios medžiagos, kurios oksiduoja daugumą pakeliui pasitaikančių medžiagų/ dalelių ( virusus, bakterijas, organines ir neorganines medžiagas). Dėl ozono skvarbiųjų savybių yra įrodyta, kad patalpoje jis gali išnaikinti 90% bakterijų ir 100% virusų. Praktiškai yra įrodyta, jog ozonavimo prietaisai yra nekenksmingi žmonėms, nes nelieka jokių kenksmingų liekamųjų medžiagų ore, o likusios ozono dalelės, per trumpą laiko tarpą dėl savo cheminio nestabilumo vėl virsta stabiliais deguonies atomais. 

Dažniausiai paprasto patalpos vėdinimo metu oras nėra išvėdinamas pakankamai ir žmonėms toliau tenka dirbti kenksmingomis sveikatai sąlygomis. 

Pramoninis ozonatorius (ozono generatorius) yra ozono gamybai skirtas prietaisas. Ozonatoriai yra montuojami patalpoje, kurios oro temperatūra nuo -20 ° С iki +40 ° С, atmosferos slėgis nuo 86 iki 106 kPa, oro drėgmė nuo 45 iki 80%. 

Patalpų oro valymas atliekamas, kai joje nėra žmonių. Ozonatoriai turi suprogramuotą laiką, kurio metu automatiškai įsijungia ir išsijungia prietaisas. 

Ozono pagrindu pagrįsto valymo metu ne tik pašalinamos kenksmingos medžiagos iš patalpos bei išvalomi mikroorganizmai, bet kartu pagerinamas patalpos jonų ir ozono balansas. Ozonatorius veikia daug greičiau nei kvarco spindulių lempos ir antiseptinis efektas patalpoje pasiekiamas jau po 3 min. 

Efektyvus rezultatas pasiekiamas iki 100m2 patalpoje per mažiau nei 30 min.

 

EO10WHT

EO10SST

Ozono gamyba

10g/val/

10g/val.

Ventiliatorius (m3/val)

115

115

Įtampa (V)

220-240

220-240

Dažnis (Hz)

50/60

50/60

Galia (W)

85

85

Triukšmo lygis (dB(A))

52

52

Laido ilgis (m)

8,5

8,5

Medžiaga

Dažytas rėmas

Nerūdijantis plienas 304

Išmatavimai

160 x 265 x 270

160 x 265 x 270

Svoris (kg)

2,5

2,5

Pristatymo laikas 3 savaitės.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Ozono generatorius

  • Prekės kodas: ozona
  • Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
  • 1,478.00€


Galimi pasirinkimai