“ALPHA TROLLEY 8104” daugiafunkciai, Italijoje pagaminti, vežimėliai puikiai tinka didelių patalpų valymui. Dažniausiai naudojami viešbučiuose, viešose įstaigose, ligoninėse, mokyklose. Pagaminti iš ypač patvaraus plastiko, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Taip pat viešbutiniai, ligoninių ir kiti vežimėliai gali būti sukomplektuoti pagal savo poreikius, naudojimo įpročius ir patogumą.

Standartinė komplektacija: keturi plastikiniai kibirėliai 4x4l, du kibirai 2x15l. Yra dvi didelės ir patogios dėžės su užraktu ir stalčiais, susidėti chemijai. Matmenys: ilgis x plotis x aukštis 139 x 68 x 114. Svoris 29,690kg.

Papildoma informacija:

1. Stipri, kompaktiška ir lengva šiukšlinė kurią lengva valdyti.

2. Tausojanti gamtą. Ši šiukšlinė pagaminta iš perdirbtų atliekų.

3. Ant plastikinės šiukšlinės dalies gali būti pridėti plasmasiniai arba guminiai ratukai ( Ø 125 mm).

4. Šiukšlinės (vežimo) viduryje galima pritaisyti dar vieną ratuką, tai padeda esant dideliam svoriui, arba kai šiukšlinė yra pilnai pakrauta.

5. Šiukšlinės sandarumas garantuoja maksimalią higieną, plastikinią šiukšlinės dalį nuo šiukšlių skiria atliekų maišelis.

6. Pagrindinė vežimėlio dalis turi užrakinamą korpusą kuris paslėpia visus viduje esančius daigtus taip užtikrinamas maksimalus saugumas.

7. Šoninės įrangs sienelės yra lygios, todėl įrangą galima papuošti piešiniais arba lipdukasi.

8. 4 litrų kibirai pažymėti skirtingomis spalvomis, kad lengviau būtų atskirti juose sumaišytus naudojamus chemikalus.

Pastaba! Prekės pristatymas gali trukti nuo 7 iki 10 dienų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Daugiafunkcinis vežimėlis “ALPHA 8104”

  • Gamintojas: Filmop
  • Prekės kodas: ALPHA 8104
  • Prieinamumas: 7-10 Dienų
  • 798.60€


Žymos: daugiafunkcinis, vežimėlis, “alpha, 8104”, daugiafunkciniai, vežimėliai plastikiniu, rėmu kibirėliais dviejų, dalių nugrežėju fvežimėliai